Voormalig L1-presentator Tim op het Broek maakt dit jaar kans op een Zilveren RadioSter, de publieksprijs voor de beste radiopresentator.
Op het Broek neemt het in deze categorie op tegen Mattie Valk en Domien Verschuuren (beiden Qmusic).
L1
De uit Roggel afkomstige Op het Broek is sinds mei 2019 van maandag tot en met vrijdag te horen op KINK. Daarvoor heeft hij 18 jaar bij regionale omroep L1 gewerkt. Daar verzorgde hij de middag-, de avond- en ochtendshow.
KINK
De Limburgse radiodeejay is niet de enige bij KINK met een nominatie op zak. Zijn collega Michiel Veenstra is met zijn programma KINK Start genomineerd voor een Gouden RadioRing.
Op de Zilveren RadioSter kan niet meer worden gestemd. Voor de Gouden RadioRing kunnen mensen nog een stem uitbrengen.
Coronaproof
De radioprijzen worden 28 januari tijdens het RadioGala uitgereikt. Dit is de tegenhanger van het Gouden Televizier-Ring Gala. Vanwege het coronavirus zal er dit jaar geen rode loper zijn, maar zijn enkel presentator Rob Janssen, de genomineerden en de uitreikers welkom in Theater Gooiland in Hilversum.
Marconi
Die avond worden naast de vier publieksprijzen ook de winnaars van de Marconi Awards bekendgemaakt. Deze juryprijzen bestaan uit de Oeuvre Award, de Aanstormend Talent Award en de Beste Zender Award.