Max Verstappen is met zijn 22 jaar nog lang niet toe aan zijn racepensioen, maar toch denkt hij al na over wat hij op zijn 'oude dag' wil doen.
"Een droom is om uiteindelijk ook een eigen circuit met bijbehorend museum te hebben, waarin de raceauto’s staan die ik door de jaren heen verzameld heb", zegt de Red Bull-coureur op zijn eigen website.
Oude auto's
Verstappen krijgt na elk seizoen de auto waarmee hij in de F1 heeft gescheurd. Hoewel de liefhebber daar grof geld voor wil betalen, heeft de Limburger andere plannen met zijn oude bolides. "Ik wil ze ook niet verkopen, maar houden en er uiteindelijk een museum omheen bouwen. In de Max Verstappen store in Swalmen heeft mijn eerste auto, de Toro Rosso uit 2015, al gestaan. Nu is er de Toro Rosso uit 2016 te bewonderen."
GP Japan
Dit weekend staat de Grand Prix van Japan op het programma. Op het circuit van Suzuka hoopt hij zijn Red Bull-bolide naar de eerste plek sturen. Het Japanse asfalt ligt hem goed. Verstappen eindigde in 2016 en 2017 als tweede op Suzuka, vorig jaar werd hij derde achter de Mercedessen van Lewis Hamilton en Valtteri Bottas. "Het zou geweldig zijn als we zondag nog één stapje hoger kunnen eindigen."