In Venlo verzamelden zich zondag 52 Funsen, voor de eerste Wereld Funs Dag. Er kwamen 50 mannen opdagen met de naam Funs en twee honden die naar de naam luisteren.
De dag werd gehouden in café De Locomotief. Initiatiefnemers zijn Venlonaren Funs Pollux en Funs Pubben. Ze organiseren het evenement omdat de naam Funs langzaam maar zeker dreigt te verdwijnen. Vorig jaar kregen nog maar twee kinderen deze naam. Ook dit jaar zijn er tot nu toe pas twee Funsen geboren.
Funs-quiz
Tijdens de Wereld Funs Dag is er onder meer een Funs-quiz en vertellen historici over de geschiedenis van de naam. Verder moet het volgens de organisatoren vooral een gezellige boel worden. Ze denken er al over na om een vervolg te geven aan het evenement.
Elke dag het belangrijkste nieuws in je mail? Dat regelen we voor je. Klik hier.