Dameswielerploeg Boels-Dolmans blijft ook na 2020 voor de sport behouden. Dat doet de Limburgse formatie met een groter budget en onder een andere naam.
De ploeg koerst vanaf 2021 als SD Worx Cycling. De Belgische dienstverlener rondom human resources wordt de nieuwe hoofdsponsor van de equipe. Dat is woensdag bekendgemaakt bij de ploegenpresentatie
Vier jaar
Daarmee is de toekomst van de ploeg voor de komende vier jaar gegarandeerd. Die toekomst was onder druk komen te staan doordat de Limburgse bedrijven Boels en Dolmans hadden aangegeven na 2020 met de sponsoring te zullen stoppen.
Budget opgeschroefd
SD Worx was al als sponsor aan de ploeg van onder meer Anna van der Breggen verbonden. Nu stapt het bedrijf volledig in en mede daardoor wordt het budget fors opgeschroefd.
Topseizoen
Boels-Dolmans had in 2019 een topseizoen. De ploeg ging met zeventien overwinningen aan de haal en won als ploeg het EK. Ook heeft de ploeg drie nationale kampioenen in de gelederen en eindigde de formatie bovenaan de WorldTour- en wereldranglijst.
