Simracers én wegracers nemen het vrijdagavond tegen elkaar op in drie races op een virtueel stratencircuit in Maastricht.
De GP van Maastricht is vanaf 20:30 uur live te volgen, online en op L1 TV. Er verschijnt een deelnemersveld om de vingers bij af te likken aan de start van het evenement.
Thuiswedstrijd
Vijfvoudig wereldkampioen simracen Bono Huis rijdt in Maastricht een thuiswedstrijd, maar dat geldt ook voor Robin Frijns. Frijns is een gerenommeerde naam in de 'echte' racewereld. Hij werd vorig jaar vierde in de Formule E, de klimaatneutrale variant op de Formule 1, en vijfde in het DTM-kampioenschap. Verder doen Limburgse troeven als Xavier Maassen en Milou Mets ook mee.
Het stratencircuit in de provinciehoofdstad loopt via de Noorderbrug, de Koning Willem-Alexandertunnel, de John F. Kennedybrug, de Maasboulevard en het Bassin terug naar start/finish op diezelfde Noorderbrug.
Lees ook: Robin Frijns en Bono Huis strijden mee in GP van Maastricht
Races
De eerste race begint om 20:43 uur, race twee om 21:05 uur en de slotrace om 21:25 uur. Voor, tussen en na de races wordt er met coureurs en studiogasten gesproken.