Schuurs in tranen van het veld: mogelijk zware knieblessure

Perr Schuurs (op de voorgrond, archief) © Orange Pictures
Perr Schuurs heeft zaterdagavond vermoedelijk een zware knieblessure opgelopen bij zijn club Torino.
De verdediger uit Nieuwstadt verliet in tranen het veld op een brancard.

Tranen

Het ging kort na rust mis voor Schuurs in het thuisduel van Torino met Internazionale. Schuurs kreeg een schouderduw van Hakan Çalhanoglu en kwam verkeerd terecht. Schuurs schreeuwde het direct uit van de pijn en greep naar zijn knie. Al snel maakten ploeggenoten het gebaar dat de Limburger niet verder kon en gewisseld moest worden. Na een korte behandeling ging hij in tranen en met de handen voor zijn gezicht naar de kant op een brancard.

Tweede seizoen

Schuurs is bezig aan zijn tweede seizoen in Turijn en een vaste basisspeler geworden bij de club die uitkomt in de Serie A. De komende dagen moet blijken hoe ernstig de blessure van de speler uit Nieuwstadt is.
Torino verloor de wedstrijd uiteindelijk met 0-3.
💬 WhatsApp ons!
Heb jij een tip of opmerking voor de redactie? Stuur ons een bericht via whatsapp of stuur een mail naar redactie@1limburg.nl!