Volleybaldames Weert ook komend seizoen in eredivisie

© Falco Cremers (L1)
De volleybalsters van VC Weert spelen ook volgend seizoen in de eredivisie.
Weert pakte in Meijel de eerste twee sets en verzekerde zich daarmee van een langer verblijf op het hoogste niveau ten koste van Peelpush.
Een knappe prestatie want de ploeg van trainer Fred Hermans eindigde in de competitie als laatste en begon de 'play-out' zonder bonuspunten.
Peelpush degradeert na negen jaren eredivisie, waarvan vooral de laatste twee seizoenen moeizaam waren.

Promovendus

Het Weerter team van trainer Fred Hermans promoveerde aan het begin van dit seizoen vanuit de Topdivisie naar de eredivisie. Daar slaagde hij met zijn team glansrijk in de opdracht om klassebehoud te bewerkstelliggen.
VC Weert eindigt in de degradatiegroep met 9 punten bovenaan, gevolg door FAST Flamingo's uit Gennep (8 punten) en als laatste Peelpush.
💬 WhatsApp ons!
Heb jij een tip of opmerking voor de redactie? Stuur ons een bericht via whatsapp of stuur een mail naar redactie@1limburg.nl!