Perr Schuurs: 'Bij Fortuna's vorige prijs was ik min vier'

Perr Schuurs met de Bronzen Stier in handen. © Twitter Fortuna Sittard
Fortuna Sittard-aanvoerder Perr Schuurs en matchwinner Djibril Dianessy zinspelen, na het binnenslepen van de periodetitel, op promotie naar de Eredivisie.
Het duo reageerde uitzinnig na het binnenhalen van de prijs.

Dolgelukkig

Perr Schuurs was na afloop van de 2-1 op Jong-Ajax wedstrijd dolgelukkig, zo liet hij blijken aan FOX Sports. "Ik weet het niet meer. Als je ziet wat hier gebeurt, dat is fantastisch voor het publiek, fantastisch voor iedereen. Bij Fortuna's vorige prijs was ik min vier."

Leermoment

Waar Fortuna in de eerste periode de titel op het laatste moment uit handen gaf, hield de ploeg nu stand. Schuurs: "Het was nog spannend op het laatst, maar we hebben het wel verdiend. Dat het aan het eind van de eerste periode mis ging, was een leermoment. Nu hebben we laten zien dat we het wel kunnen, en daar zijn we trots op."
Een droom komt daarmee uit voor de pas 18-jarige captain. "Hier had ik gehoopt. Dat het is uitgekomen, is fantastisch. Op naar meer, zou ik zeggen!"

Goede vibe

Djibril Dianessy, die met twee doelpunten de matchwinner was tegen Jong Ajax, droomt ook al hardop van een titel. "Ik wil kampioen worden. We hebben een goede vibe in deze spelersgroep. Ik hoop dat we nu ook de titel pakken."

Uitstekende avond

De Franse aanvaller beleefde met zijn treffers een uitstekende avond. "Vandaag was mijn wedstrijd. Ajax was een sterke tegenstander, maar we speelden een goede wedstrijd. We zijn blij, ook voor onze supporters. Het is voor hun immers de eerste prijs in meer dan twintig jaar."