IJshockeyers Eaters uitgebekerd na dikke nederlaag

Het bekeravontuur voor Eaters is voorbij. De Geleense ijshockeyers verloren in Den Haag in de derde en beslissende halve finalewedstrijd met 9-2 van Hijs Hokij.
In de eerste wedstrijd in Den Haag was Eaters met 10-1 onderuit gegaan en zaterdag dwong het Geleense team met een overwinning in overtime een derde wedstrijd af.
Sterke thuisploeg
Den Haag kwam vroeg in de wedstrijd op voorsprong, waarna Lars van Sloun enkele minuten later de gelijkmaker scoorde. De thuisploeg wist daarna meerdere keren de puck in het Geleense doel te werken en stond aan het einde van de tweede periode al met 5-1 voor.
De rest van de wedstrijd was daarna niet meer dan een formaliteit. Hijs Hokij scoorde nog drie keer voordat Mitch Coumans nog iets terug kon doen voor de Eaters.