NK Atletiek: nog drie medailles voor Limburgse atleten

© Istock
Op de slotdag van het Nederlands kampioenschap Atletiek in Utrecht hebben de Limburgse atleten nog drie medailles toegevoegd.
Goud was er voor Melissa Boekelman. De in Heerlen wonende atlete kwam op het onderdeel kogelstoten tot 18,36 meter, goed voor de Nederlandse titel.

Eerste plek

Zilver was er voor Britt Ummels. Na haar eerste plek zaterdag op de 800 meter, kwam de Maastrichtse atlete van Unitas zondag op de 1500m achter winnares Sanne Wolters-Verstegen over de finish.

Nederlandse titel

?Unitas-atleet Maarten Plaum eindigde als tweede op de 800m bij de mannen. Zijn tijd van 1.51,80 was langzamer dan verleden jaar toen de Limbrichtenaar ook tweede werd. De Nederlandse titel op die afstand was voor Jurgen Wielart in 1.51,26.
💬 WhatsApp ons!
Heb jij een tip of opmerking voor de redactie? Stuur ons een bericht via whatsapp of stuur een mail naar redactie@1limburg.nl!