Huta Galung schaart zich bij laatste vier in Rotterdam

Jesse Huta Galung is vrijdag doorgedrongen tot de halve finales van het NK tennis in Rotterdam.
De 29-jarige geboren Heelenaar was in zijn eerste partij in het Topsportcentrum veel te sterk voor Jasper Smit. Huta Galung raffelde de ongelijke strijd in 55 minuten af: 6-0 7-5.
Makkie
Huta Galung hoefde tegen Smit niet eens vol gas te geven. De nummer 194 van de wereld had aan vier breakpoints, waarvan hij er drie verzilverde, genoeg om de eerste set binnen te halen. Huta Galung nam in het tweede bedrijf ook snel een break voorsprong, maar leverde die op 5-4 onverwacht in. Smit kon daarna niet meer voor een stunt zorgen; Huta Galung won twee games op rij en daarmee de partij.
Nederlands onderonsje
Huta Galung speelt in de halve finale tegen Thiemo de Bakker, die zich donderdag al eenvoudig ontdeed van Matwé Middelkoop: 6-1 6-1.