Van Vossen geeft vertrouwen aan verjongde ploeg

Sjoerd Linssen. © Jack Kochanowski
Fortuna-coach Peter van Vossen houdt vrijdagavond thuis tegen De Graafschap vast aan de verjongde ploeg die in met een overwinning bij RKC de bittere smaak van het enorme pak slaag (1-8) tegen FC Emmen wist weg te spoelen.
Dat betekent dat ervaren spelers als Jeffrey Vlug, Jasper Waalkens en Donny de Groot opnieuw op de bank zullen zitten.

Laten zien
"We hebben bij aanvang van dit seizoen al gezegd dat we absoluut de jeugd een kans willen geven", zegt Van Vossen. "Maar ze moeten dan wel laten zien dat ze er klaar voor zijn."

Roel Janssen ontbreekt aan de aftrap. Hij heeft last van een kneuzing in de borst. Sjoerd Linssen is aangewezen als zijn vervanger, maar omdat hij last heeft van zijn rug is het nog niet zeker of hij ook kan starten.

Vervolg
Van Vossen hoopt dat de winst bij RKC een vervolg krijgt. "Eén wedstrijd winnen is fijn, maar niet genoeg. Het gaat er nu om dat we een serie van twee of drie zeges neerzetten."

Fortuna Sittard - De Graafschap, vrijdag 20.00 uur.