Bevo wint eindelijk weer eens

Targos Bevo Hc heeft na drie nederlagen in de BENE-League eindelijk weer eens twee punten weten te pakken.
In de eigen sporthal werd Aalsmeer met flinke cijfers verslagen: 33-26. Bij rust stonden de mannen van Martin Vlijm in eigen huis met 15-14 voor.

Gelijkwaardig

In de eerste helft deden beide ploegen weinig voor elkaar onder. Bevo opende de score, maar Aalsmeer kwam snel op gelijke hoogte en nam in de beginfase een lichte voorsprong. Bevo kwam telkens weer terug en kwam kort voor het einde van de eerste speelhelft voor.

Na rust oppermachtig

Direct na de hervatting maakte Aalsmeer gelijk (15-15). Daarna zette Bevo een tandje bij en en nam de Panningse ploeg afstand van Aalsmeer.Vlijm bepaalde in de slotseconde de eindstand op 33-26.
Bij Bevo waren Max de Lange en Bart Ravensbergen de uitblinkers.