Rowwen Hèze-zanger Jack Poels kan zondagavond niet voluit zingen. De zanger kampt namelijk met stemproblemen.
"Na gisteravond nog de laatste zinnen er uit te hebben geperst, komt er vandaag amper geluid meer uit deze man", zegt de zanger in een verklaring op Facebook. "Het spijt me, maar ik zal voor het eerst in 33 jaar niet alle nummers voluit kunnen zingen. Ik ga het wel proberen."
Slotconcerten
America staat dit weekend in het teken van de jaarlijkse slotconcerten van de populaire band. Zondag trad de band weer op tijdens Zondag in 't Zuiden. Of Rowwen Hèze de hele set gaat spelen, valt te bezien.
BZB
De Americaanse band staat niet alleen op het podium. Onder andere ook Marleen Rutten, Vengaboys en Bjorn en Mieke maken hun opwachting. "Daarnaast hebben we als extraatje onze goede vrienden van BZB opgetrommeld om de dag af te sluiten", schrijft de band op Facebook.
Geld terug
Muziekliefhebbers en fans die vanwege de stemproblemen van Poels niet meer naar het optreden willen gaan, kunnen hun geld vanaf woensdag terugkrijgen.
Uitverkocht
De concerten in America waren stijf uitverkocht. Poels en zijn mannen staan drie keer op het podium voor in totaal zo'n 20.000 fans.
Lees ook: In beeld: America in teken van slotconcerten Rowwen Hèze