Roda wijst Bassong de deur, anderen 'niet goed genoeg'
Roda JC ziet geen heil in het aantrekken van één of meerdere testspelers die deze week bij de selectie aansloten. De club wijst zodoende ook Sebastien Bassong af.
De Kameroener is volgens algemeen én technisch directeur Harm van Veldhoven niet fit genoeg om van meerwaarde te kunnen zijn voor de club.
Overbelast
"Hij kon zaterdagavond tegen VVCS al niet meespelen, omdat hij overbelast was", aldus van Veldhoven tegen 1Limburg. "We zien bij hem te weinig waar we uiteindelijk op terug zouden kunnen vallen in de competitie. Daarom nemen we afscheid van hem."
Lees ook: Roda JC met testspelers onderuit tegen werklozenteam
'Niet goed genoeg'
Naast Bassong is het ook einde verhaal voor Brandon-Lee Griffiths, Leon Jensen en Alperen Schahin bij Roda JC. Zij speelden wel in het met 2-1 verloren oefenduel tegen de contractloze profvoetballers. "Ze zijn wat ons betreft niet goed genoeg", concludeert de directeur.
Bevestiging
Dat Griffiths in die oefenpot tot scoren kwam, kon de Roda-staf echter niet van gedachten veranderen. Van Veldhoven: "De wedstrijd bevestigde het beeld wat wij van hen hadden. Daarnaast lieten we hen meespelen, om onze andere jongens te kunnen ontlasten."