Rapper Sjors heeft zich de woede van een vrouwelijke fan op de hals gehaald.
Renée betaalde de Brunssumse breedgeschouderde rapper 50 euro voor een gepersonaliseerde rap als cadeau voor haar vriend. Maar door een fout werd dit bedrag twee keer van haar rekening afgeschreven.
Boos
Omdat Rapper Sjors, ondanks een mailwisseling, verzaakte om 50 euro terug te storten, schakelde het meisje Tim Hofman in. In zijn BNN YouTube-programma #BOOS springt de presentator in de bres voor mensen die onrecht is aangedaan of die een klacht hebben. Tim Hofman reisde daarom af naar Limburg om verhaal te halen bij de rapper.
Confrontatie
Rapper Sjors wordt uitgenodigd om naar een park te komen, waar Tim Hofman en Renée hem confronteren. In eerste instantie groet de rapper de presentator en zijn vrouwelijke fan hartelijk. Maar de sfeer slaat snel om wanneer hij wordt gewezen op het verschuldigde bedrag. "Oké, dat gaan we regelen", zegt de rapper.
Management
Als de BNN-presentator doorvraagt over waar het fout is gegaan, begint de rapper, die doorgaans zijn zegje klaar heeft, te stotteren. "Geen idee Tim. Het management. Je weet hoe die dingen gaan.", zegt hij. Maar het management ter plaatse bellen gaat om de een of andere reden niet. Omdat het toch geregeld lijkt te zijn, wil de presentator de Brunssumer nog een oorkonde aanbieden. "Dat kan ik niet aannemen. Want het ligt aan mijn management en dan lijkt het net of ik 50 euro achter houd", zegt de rapper.
Hazenpad
Vervolgens zet Rapper Sjors het uit het niets op een lopen. Na een wilde achtervolging weet de cameraploeg de Brunssumer toch in de kraag te vatten. Rapper Sjors geeft toe dat hij dit samen met zijn ouders doet en dat zij het 'management' zijn. Hij belooft dat het geregeld wordt met zijn vrouwelijke fan en schudt haar de hand.
Tim Hofman
Eind goed al goed. Hoewel? De woede van de vrouwelijke fan is immers bekoeld. Maar nu is Rapper Sjors weer boos. Niet op zijn fan overigen. Nee, Tim Hofman moet het ontgelden. Hij reageert, zoals het een rapper betaamd, in een rap op Dumpert.
Elke dag het belangrijkste nieuws in je mail? Dat regelen we voor je. Klik hier.