Niemand minder dan Justin Bieber staat dit jaar op Pinkpop.
De zanger sluit op zaterdag de avond af. Dat heeft Pinkpop woensdag naar buiten gebracht.
Martin Garrix
Geruchten over de komst van het Canadese tieneridool deden al langer de ronde. Zeker nadat eerder al zijn goede vriend dj Martin Garrix werd gestrikt voor het festival. Ook de aankondiging van Pinkpop-baas Jan Smeets dat zijn festival dit jaar 'niet minder, maar wel anders' zou worden, werd door velen als een duidelijke hint gezien.
Speciaal
Zonder de komst van Garrix, was het niet gelukt om Bieber te strikken, denkt Smeets. "Het heeft wel met elkaar te maken", reageert hij op L1 Radio. "Als we Garrix niet gedaan hadden, dan had het zomaar niet door hebben kunnen gaan." De twee artiesten gaan waarschijnlijk samen iets op het podium doen. "Dat wordt nog heel speciaal", belooft Smeets. Wat het duo precies van plan is, wil hij pas verklappen tijdens de perspresentatie van Pinkpop, op 8 maart.
Grammy
De inmiddels 22-jarige Bieber brak op jonge leeftijd door en werd een tieneridool. Inmiddels is hij een van de populairste artiesten: wereldwijd heeft hij meer dan 15 miljoen albums verkocht en hij won onder meer een Grammy Award.
Headliners
Met de bevestiging van Bieber zijn alle headliners voor Pinkpop 2017 bekend. Eerder werden de bands Kings of Leon en Green Day al gepresenteerd.
Pinkpop vindt dit jaar plaats op zaterdag 3, zondag 4 en maandag 5 juni plaats. De kaartverkoop start op zaterdag 11 maart. Al onze berichten over Pinkpop lees je hier.
Tip voor de redactie? Foto of filmpje van een nieuwsgebeurtenis?
Whatsapp ze naar ons nummer: 0683541920!