Twee 18-jarigen aangehouden voor explosie in Heerlen

Stockfoto. © iStock
Twee Heerlenaren van 18 zijn donderdag aangehouden voor het gooien van een explosief in hun woonplaats.
Dat meldt de politie. Het voorval was op 17 september, op de Rozestraat.

Jeugdoverlast

De twee kwamen onder andere in beeld dankzij camerabeelden. "Ze zijn aangehouden op verdenking van openlijke geweldpleging en het tot ontploffing brengen van een explosief", aldus de politie. Het onderzoek is deel van de integrale aanpak jeugdoverlast in Parkstad.

Doorzoekingen

In de woning van één van de twee is gezocht naar explosieven. Daarbij kwamen veel waardevolle spullen aan het licht, zoals horloges, zonnebrillen en meerdere voertuigen. Waar deze voorwerpen vandaan komen, wordt nog onderzocht.
De twee 18-jarigen zitten vast op het politiebureau. Wellicht volgen er nog meer aanhoudingen, zegt de politie.
💬 WhatsApp ons!
Heb jij een tip of opmerking voor de redactie? Stuur ons een bericht via whatsapp of stuur een mail naar redactie@1limburg.nl!