Landhotel Bosrijk bij Asenray vangt 100 vluchtelingen op

Fletcher Landhotel Bosrijk in Roermond. © Google Street View
Landhotel Bosrijk bij Asenray gaat per 1 juli vluchtelingen opvangen. Het zal in eerste instantie gaan om zes maanden.
Dat meldt de gemeente donderdagochtend. Waar de mensen daarna zullen worden opgevangen, is nog niet duidelijk.

Andere opvang sluit

Burgemeester Onno Hoes zegt blij te zijn dat het hotel zijn deuren tijdelijk opent en onderdak biedt. "Als stadsbestuur van Roermond voelen we een verantwoordelijkheid om deze mensen te helpen." Het Centraal Orgaan opvang asielzoekers (COA) is op zoek naar een structurele oplossing voor de opvang, die na de zes maanden ingezet zou kunnen worden.
De asielzoekers komen uit het pand van de Trompetter aan de Nassaustraat in Roermond. Die opvang sluit per 1 juli de deuren. Sinds augustus 2022 zijn de 100 asielzoekers daar ondergebracht.
💬 WhatsApp ons!
Heb jij een tip of opmerking voor de redactie? Stuur ons een bericht via whatsapp of stuur een mail naar redactie@1limburg.nl!