Bewoners Rijckholt hebben na anderhalve week weer gas

Woningen zonder gas in Rijckholt © Track'88
Alle 120 woningen in Rijckholt die getroffen waren door een beschadigde gasleiding hebben weer toegang tot gas.
Dat meldt Enexis dinsdagmiddag.

Lekke waterleiding

Bewoners zaten sinds 4 juni zonder gas, nadat een waterleiding lek raakte. Daardoor ontstond een hoge druk die een gasleiding beschadigde. Daardoor kwam er water en modder in terecht. Afgelopen donderdag werd het probleem voor een aantal huishoudens al opgelost. 75 woningen kregen toen weer toegang tot het gas, waardoor er nog zo'n 45 adressen zonder zaten. Bewoners konden daarom gebruikmaken van douchevoorzieningen en konden warme maaltijden bestellen op kosten van Enexis.
"Dat de gasvoorziening helemaal is hersteld, betekent niet dat de werkzaamheden ook zijn afgerond", zo meldt de netbeheerder. "Op sommige plekken zullen nog wat herstelwerkzaamheden nodig zijn, maar hier zal u weinig hinder van ondervinden." Enexis bezoekt de woningen om de leidingen overal te kunnen ontluchten.
💬 WhatsApp ons!
Heb jij een tip of opmerking voor de redactie? Stuur ons een bericht via whatsapp of stuur een mail naar redactie@1limburg.nl!