MVV krijgt eigen jubileumbier: 'Vol Mestreechter Geis'

MVV-speler Marco Kleinen hielp een handje mee bij het brouwen © PublicitieitVisie
MVV-supporters kunnen zich sinds kort laven aan een bier ter ere van hun club. Het gerstenat genaamd 'Bloonten Ingel' is gebrouwen ter ere van het 120-jarig bestaan van MVV.
De naam verwijst naar het soort bier (blond) en de stadsengel van Maastricht. Vrijwilligersorganisatie Veer Zien MVV is verantwoordelijk voor het brouwsel dat wordt gebrouwen in de Stadsbrouwerij aan de Oeverwal in Maastricht.

'Bij MVV hoort bier'

Jasper Jongen, voorzitter van Veer zien MVV: “Bij een avondje MVV hoort bier, en dit speciaalbier hoort bij het jubileum van onze club. Samen met de oer-Maastrichtse Stadsbrouwerij zetten we dit bijzonder bier in de markt, in de hoop dat veel supporters, voetbal- én bierliefhebbers Bloonten Ingel gaan proeven.”

Mestreechter Geis

Volgens hem belooft de Bloonten Ingel een fris blond bier met een licht kruidige en bittere afdronk. Jasper Jongen: “Het bier smaakt naar meer en zit, net als onze club, vol Mestreechter Geis!”