Bouwer winkelcentrum Valkenburg in de rode cijfers

De Hurks Groep die winkelcentrum Aan de Kei in Valkenburg bouwt, is zwaar in de rode cijfers terechtgekomen.
De slechte jaarcijfers hebben echter geen invloed op de bouw van het nieuwe woon- en winkelhart in het Geulstadje, zo laten Hurks en de gemeente Valkenburg aan de Geul weten.

Jaarcijfers

Hurks maakte woensdag de jaarcijfers van 2014 openbaar. Daaruit blijkt dat het bouwconcern maar liefst 21,4 miljoen euro verlies heeft geleden.

Valkenburg

Het bedrijf bouwt in Valkenburg winkels met een totale oppervlakte van 5100 vierkante meter, 33 koop- en 20 huurappartementen en een parkeergarage met 305 parkeerplekken.
Het Eindhovense bouwbedrijf investeert 34 miljoen euro in het project in Valkenburg. Begin 2016 moeten de werkzaamheden zijn afgerond.
💬 WhatsApp ons!
Heb jij een tip of opmerking voor de redactie? Stuur ons een bericht via whatsapp of stuur een mail naar redactie@1limburg.nl!