Ongeluk met meerdere auto's veroorzaakt file op A2

Op de A2 bij Kelpen-Oler zijn donderdagmorgen ten minste drie auto's en een bedrijfsauto op elkaar gebotst.
Het ongeluk gebeurde rond 7:00 uur in noordelijke richting. Twee personen zouden volgens een ooggetuige naar het ziekenhuis zijn gebracht met onbekend letsel.
Door de botsing werd de linkerrijstrook afgesloten voor het verkeer. Daardoor was er een file tot aan Wessem. Inmiddels is de rijstrook weer vrijgegeven.
Opnieuw raak
Om 8:45 uur was het opnieuw raak op de A2 tussen Kelpen-Oler en Nederweert. In noordelijke richting botsten ter hoogte van het LaPlace restaurant vier auto's tegen elkaar, zo meldt WeertdeGekste. Er raakte niemand gewond.
Nadat de politie de betrokken voertuigen naar de vluchtstrook had begeleid, kon de snelweg weer volledig in gebruik worden genomen.

Lees actuele verkeersinformatie op 1limburg.nl/verkeer