Verdachten gewelddadige dood Bobo Jalloh langer in de cel

© Fer Traugott
De drie verdachten van de gewelddadige dood van Bobo Jalloh uit Landgraaf blijven langer vastzitten.
Een 47-jarige man uit Geleen blijft nog 30 dagen langer in de cel. De twee andere verdachten, een 36-jarige vrouw uit Blerick en een 56-jarige man uit Brunssum, blijven nog 14 dagen vastzitten. Dat heeft de rechter-commissaris beslist.

Slapende kinderen

De 39-jarige Bobo Jalloh werd vorig jaar in de nacht van 30 op 31 mei in zijn huis doodgestoken. Twee overvallers gingen naar de woning aan de Koempel in Landgraaf en werden daar, na een telefoontje, door Jalloh binnengelaten. In het huis waren ook zijn vriendin en drie slapende kinderen aanwezig. Zij bleven ongedeerd.

Meerdere messteken

De man werd vastgebonden en zijn vrouw werd gedwongen om naar de bovenverdieping te gaan. Ze hoorde haar man schreeuwen en zag vervolgens hoe hij meerdere keren met een mes werd gestoken in zijn bovenlichaam.
💬 WhatsApp ons!
Heb jij een tip of opmerking voor de redactie? Stuur ons een bericht via whatsapp of stuur een mail naar redactie@1limburg.nl!