Gennep tekent protest aan tegen windmolenpark Reichswald

Gennep heeft formeel protest aangetekend tegen het windmolenpark dat in het Reichswald moet verrijzen.
De gemeente was door de regio Düsseldorf uitgenodigd om een zienswijze in te dienen over de komst van de windmolens.

Protest

Gennep heeft daarmee een officieel protest tegen de komst van het windmolenpark ingediend. Ook heeft de gemeente volgens De Gelderlander geprotesteerd, omdat het niet betrokken is bij het onderzoek naar de milieueffecten van de molens.

Windmolenpark

In het natuur- en waterwingebied net over de grens bij Ven-Zelderheide wil energieconcern Abo-Wind 10 tot 12 molens plaatsen.

Voorbereidingen

De voorbereidingen voor het windmolenpark gaan gewoon door. Inmiddels zijn de onderdelen van een 140 meter hoge testmolen al op de bestemming aangekomen.

Bouw

Het is de bedoeling dat de bouw van het windmolenpark eind 2016 of begin 2017 van start gaat.
💬 WhatsApp ons!
Heb jij een tip of opmerking voor de redactie? Stuur ons een bericht via whatsapp of stuur een mail naar redactie@1limburg.nl!