Lichaam uit Julianakanaal bij Stein gehaald

© L1
Een speciaal team van de politie heeft maandag een levenloos lichaam uit het Julianakanaal bij Stein gehaald.
Het lichaam is geborgen door medewerkers van dregteam Stichting Opsporings Apparatuur Drenkelingen. De identiteit van de drenkeling is nog niet bekend. Een forensisch team doet onderzoek naar de doodsoorzaak, zo zegt een woordvoerder van de politie.

Helikopter

Maandagochtend rond 09:00 uur werd er alarm geslagen dat er ter hoogte van Kapelaan Berixstraat een persoon in het Julianakanaal was beland. Duikers zijn vervolgens opgeroepen om het slachtoffer uit het water te halen. Een sonarboot werd ingezet en ook een helikopter zocht vanuit de lucht mee.
Het scheepvaartverkeer heeft vanwege de zoektocht een tijdje stilgelegen. Rond 13:00 uur konden de schepen weer door het kanaal varen.
💬 WhatsApp ons!
Heb jij een tip of opmerking voor de redactie? Stuur ons een bericht via whatsapp of stuur een mail naar redactie@1limburg.nl!