Flikken Maastricht krijgt spin-off in Rotterdam

© AVROTROS
De populaire televisieserie Flikken krijgt een spin-off in een andere stad aan de Maas, zo'n 250 kilometer stroomafwaarts. Na Flikken Maastricht komt AVROTROS nu ook met Flikken Rotterdam.
Het heugelijke nieuws werd woensdagavond in RTL Boulevard bekendgemaakt door de Rotterdamse burgemeester Ahmed Aboutaleb. In een filmpje vertelt hij vanuit zijn dienstauto: "Het klopt: Flikken komt naar Rotterdam!"

Flikken Maastricht blijft bestaan
Omroep AVROTROS, die de serie uitzendt, laat weten dat Flikken Maastricht ook gewoon blijft bestaan. Ook blijven rechercheurs Floris Wolfs (Victor Reinier) en Eva van Dongen (Angela Schijf) gewoon in het zuiden. Voor Flikken Rotterdam wordt een nieuw blik acteurs opengetrokken.

De eerste aflevering moet voorjaar 2016 te zien zijn.

Negen seizoenen

De nieuwe serie is de tweede spin-off van de populaire Belgische serie Flikken (1999-2009), die werd opgenomen in Gent. In 2007 zag de Maastrichtse opvolger het levenslicht. Inmiddels zijn er negen seizoenen van de serie uitgezonden en vanaf september is de tiende reeks op televisie te zien. Afgelopen oktober won Flikken Maastricht nog de Televizier-Ring.

Burgemeester Aboutaleb is uitermate verheugd met de komst van de serie. "Mijn mooie stad kan een paar goede rechercheteams altijd goed gebruiken."
💬 WhatsApp ons!
Heb jij een tip of opmerking voor de redactie? Stuur ons een bericht via whatsapp of stuur een mail naar redactie@1limburg.nl!