Verrassing: Venice klimt in Weerter kerktoren

Venice staat zaterdagavond op het podium van Bospop. © ANP
De Amerikaanse band Venice staat zaterdagavond op het podium van Bospop in Weert, maar dat is niet het enige optreden dat de band in de stad geeft.
Eerder die dag spelen ze samen met stadsbeiaard Frank Steijns in toren van de Sint Martinuskerk. Het concert begint zaterdag om 14:00 uur.

Verrassingsact

Het is niet voor het eerst dat Bospop-artiesten vanaf grote hoogte te bewonderen zijn. Vorig jaar klom BLØF-frontman Paskal Jakobsen in de kerktoren om samen met de stadsbeiaardier een verrassingsoptreden te verzorgen.

Warmte

Dit weekend vindt de 38ste editie plaats van Bospop. Omdat heel warm weer wordt verwacht, heeft de organisatie de nodige maatregelen getroffen.

Variatie

Festivalgangers kunnen dit weekend niet alleen genieten van Venice in Weert. Ook Simple Minds, a-ha, Billy Idol, Live, The Mavericks, Racoon en John Hiat maken hun opwachting. Het festival wordt zondag afgesloten door Zucchero.
💬 WhatsApp ons!
Heb jij een tip of opmerking voor de redactie? Stuur ons een bericht via whatsapp of stuur een mail naar redactie@1limburg.nl!