De politie zoekt in een aantal visvijvers in Stevensweert naar sporen van de vermiste Andy de Heus.
Een met sonar uitgeruste politieboot zoekt de bodem af van de vijvers bij de buurtschap Brandt.
Duikers en honden
Ook zijn er duikers ter plekke. Speurhonden doorzoeken de omgeving van de vijvers, even ten noorden van Stevensweert. De politie verwacht tot woensdagavond bezig te zijn. De omgeving is tijdens de zoektocht afgezet.
Verdwenen
Marktkoopman en vader van twee kinderen Andy de Heus verdween eind december 2012. Zijn auto werd daags erna uitgebrand teruggevonden in Belgisch-Limburg, maar van De Heus zelf ontbreekt sindsdien ieder spoor.
Nieuw onderzoek
In december werd het onderzoek opnieuw opgestart. De politie doorzocht toen enkele vakantiehuisjes op een bungalowpark in Stevensweert. De politie hoopte toen het lichaam van De Heus te vinden, maar de zoekactie leverde toen niks op. De politie gaat er van uit dat de marktkoopman niet meer in leven is.
Lees ook: Vermissing Andy de Heus aanleiding voor onderzoek Stevensweert
Verdachten
Sindsdien zijn er ook twee verdachten aangehouden die iets met de verdwijning te maken zouden. De 52-jarige vrouw uit het Belgisch-Limburgse Kinrooi en de 55-jarige vrouw uit Sittard zijn daarna weer vrijgelaten, maar blijven wel verdachten.
Elke dag het belangrijkste nieuws in je mail?
Dat regelen we voor je. Klik hier
Tijdelijke actie: meld je nu aan en lees vier weken lang gratis de digitale krant