De bankmedewerker die samenwerkte met de mannen die op 19 juli in Venlo een Duitse man op straat van ruim 100.000 euro beroofden, heeft mogelijk ook geholpen bij een gewelddadige overval in Roosendaal.
Lorenzo J. - klantenservicemedewerker van de Rabobank en verdachte in deze zaak - zou ook voor deze overval het dossier van de slachtoffers hebben opgevraagd bij de bank. Dat melden bronnen aan De Limburger.
Gewelddadige
Op 7 juli overvielen drie mannen een bejaard echtpaar in hun tuin in Roosendaal nadat ze ruim 20.000 euro aan contant geld hadden opgehaald bij de bank. De man en vrouw werden overvallen toen ze uit hun auto stapten. De twee raakten bij de gewelddadige overval gewond en moesten in het ziekenhuis worden behandeld.
Twaalf dagen later sloeg een roversbende dankzij een tip van dezelfde bankmedewerker ook toe in Venlo. Daar werd een 63-jarige Duitse man op straat beroofd. Hij had net ruim 100.000 euro bij de Rabobank aan de Peperstraat opgenomen.
Lees ook: Slachtoffer straatroof had ruim 100.000 euro cash bij zich
Verijdeld
En daar bleef het niet bij. Op 28 juli wilden overvallers ook bij een bankfiliaal in Zundert toeslaan. Ook zij zouden door Lorenzo J. zijn getipt. Die overvalpoging werd door de politie verijdeld.
