Maud Welzen uit Beek ontbreekt dit jaar tijdens de Victoria's Secret-show. Het model uit Beek mag dit jaar niet meelopen tijdens het evenement.
Het wereldberoemde lingeriemerk pakt ieder jaar groots uit met een spetterende show. Dit jaar is die show op 30 november in Parijs. Een paar dagen later op 5 december wordt de show in Amerika op tv uitgezonden.
Maud Welzen
Vorig jaar (net als 2012 en 2014) schitterde ook Maud Welzen tijdens het prestigieuze lingerieshow, maar dit jaar ontbreekt ze. In totaal zijn er elf modellen die vorig jaar wel acte de présence gaven, maar dit jaar niet meelopen.
Het aantal Nederlandse modellen is sowieso beperkt. Enkel Romee Strijd en Sanne Vloet mogen hun kunsten tonen. Datzelfde geldt voor de half Nederlandse zusjes Bella en Gigi Hadid.

Wordt 1Limburg Nieuwssite van het Jaar? Stem hier, haal die award naar Limburg en maak kans op mooie prijzen!