PSV-trainer Mark van Bommel kan zondagmiddag, na de gelukkige zege tegen FC Groningen, met een goed gevoel naar Ajax-Feyenoord kijken. Het scheelde echter weinig of hij was de Klassieker vergeten.
Dat bleek zaterdagavond tijdens een interview met Fox Sports.
Klok terug
Op de vraag of hij zondagmiddag met een goed gevoel naar de wedstrijd tussen de Amsterdammers en de club uit de havenstad ging kijken, bleef het even stil bij Van Bommel. "Oh ja, ik was even aan het denken welke wedstrijd", zei de trainer van de regerend landskampioen vervolgens lachend. "Ik ben helemaal niet met de wedstrijd bezig, maar ik ga wel kijken." Voor de zekerheid tipte de verslaggever van de sportzender de Maasbrachtenaar ook nog even dat hij de klok een uur terug moest zetten.
Wat gaat Mark van Bommel morgen om 14.30 uur LIVE op FOX Sports 1 kijken? @pascalkamperman heeft wel een goede tip... #gropsv #ajafey
— FOX Sports (@FOXSportsnl) 27 oktober 2018
Hele interview https://t.co/WC1clM09Z8 pic.twitter.com/a6pbxg31hu
Boos
Verder zei de oefenmeester uit Maasbracht dat hij zaterdagavond in Groningen voor het eerst écht boos is geworden sinds hij hoofdtrainer is van de club uit de lichtstad. "Het was de eerste keer dat we tegenslag hadden. Het was onze eigen schuld. We brachten FC Groningen in de wedstrijd", aldus Van Bommel over de wedstrijd die zijn ploeg na een ruststand van 1-1 alsnog met 1-2 won.
Concentratie
Van Bommel vond dat zijn spelers vaste afspraken niet nakwamen. "Daar was ik echt kwaad over. Dat kan niet. Dat is soms makkelijk gezegd, maar het ging om dingen die ons houvast geven. Het had ook met concentratie te maken."
Het is niet voor het eerst dat Eindhovenaren dit seizoen met de schrik vrij komen. Eerder ontsnapte PSV bij Fortuna Sittard en PEC Zwolle aan puntenverlies.