Olga Thissen uit Bunde is sinds dinsdag met vriend en kinderen op vakantie in Thailand. Ze verblijven in Kamala, op slechts negen kilometer afstand van Patong, waar op het populaire strand een bom afging.
De aanslagen van donderdag en vrijdag kostten vier mensen in Thailand het leven. Een dertigtal anderen raakte gewond.
Geen politie
Een taxichauffeur raakte gewond. "Mensen gaan gewoon naar het strand. Er is geen politie te zien, ook niet bij de ingang van ons resort. De winkels en restaurantjes zijn gewoon open, behalve de nachtwinkels. Maar we zijn niet de straat op geweest. Ik vind het toch wel akelig. We zijn hier met onze kinderen van 5 en 6 jaar. Dat is een grote verantwoordelijkheid", zegt Thissen.
Cancelen
De familie blijft tot 27 augustus. Maandag staat een driedaags bezoek naar de Phi Phi-eilanden op het programma. "Ik heb Nederlanders gesproken die een dagtocht naar Phi Phi hebben afgezegd vanwege het risico. Het is een erg toeristische bestemming, waar massa’s toeristen in bootjes naartoe gaan. We denken er serieus over om deze tocht te cancelen."
Elke dag het belangrijkste nieuws in je mail? Dat regelen we voor je. Klik hier.