Handballer Joris Baart (25) keert terug bij OCI Lions.
De uit Geleen afkomstige speler tekende in april vorig jaar een tweejarig contract bij het Franse Chartres Metropole Handball 28.
Frans
Begin deze maand werd het contract echter alweer ontbonden. Baart kwam nauwelijks aan spelen toe. Ook sprak hij onvoldoende Frans om zich goed bij de ploeg aan te sluiten.
Lees ook: Lions-speler Joris Baart tekent bij Franse club
Teleurstelling
De rechteropbouwer keert vanaf volgende maand terug in Sittard. "Natuurlijk moet ik wel een teleurstelling verwerken en dit achter me laten, maar daar kun je alleen maar sterker en wijzer van worden. Belangrijk is dat ik het vertrouwen weer terug krijg", zegt Baart.
Hij heeft bij Lions een contract getekend voor twee jaar. Mocht er na een jaar interesse zijn van een buitenlandse club, dan mag Baart eerder vertrekken, zo is hij met de club overeengekomen.