Een horrorclown heeft een jongeman in Sittard de stuipen op het lijf gejaagd. Hij schakelde direct de politie in, maar toen die ter plekke kwam was de clown in geen velden of wegen meer te bekennen.
De knul liep dinsdagmiddag over de Putstraat, toen hij opeens vanuit een steegje toegeroepen werd.
Mes
De nieuwsgierige jongen besloot een kijkje te nemen. Vervolgens schrok hij zich wezenloos. Bij een zeecontainer zag hij een een jongen met een masker zitten die vervolgens met een mes in zijn handen op hem af kwam rennen.
Ondanks de schrik, pakte de jongen direct zijn telefoon om een filmpje te maken van de ongepaste grappenmaker. De politie laat weten dat ze na een melding poolshoogte zijn gaan nemen, maar dat ze niemand hebben gevonden.
Hype
Het fenomeen van horrorclowns is overgewaaid uit de Verenigde Staten. Zo werd vorige week vrijdag een 17-jarige Roermondse clown opgepakt die mensen de stuipen op het lijf joeg. Eerder kwamen ook al meldingen over een horrorclown in Landgraaf binnen bij de politie. Hierbij is niemand aangehouden. Volgens de politie is het strafbaar om mensen op deze manier te laten schrikken.

Wordt 1Limburg Nieuwssite van het Jaar? Stem hier, haal die award naar Limburg en maak kans op mooie prijzen!