De Heerlense voetbalclub Heksenberg heeft de geplande maar onzeker geworden activiteiten met Diego Maradona definitief afgelast.
Voorzitter Henk Butink van Heksenberg zegt dat tegen de lokale omroep LOO-tv.
Ingetrokken
Verder heeft de gemeente Brunssum alle veiligheidsmaatregelen ingetrokken, die voor de komst van de Argentijn waren voorbereid.
Ricksen
Maradona zou zondag meedoen aan een wedstrijdje penaltyschieten voor het goede doel, een documentaire over oud-voetballer Fernando Ricksen die aan de spierziekte ALS lijdt. Maar de Argentijn kwam tegen de afspraken in niet aan in Brussel, vanwaaruit hij naar Parkstad zou rijden.
Lees ook: Onvoorspelbare Maradona zit wederom niet in vliegtuig
Simpelveld
Het evenement zou worden gehouden op het sportpark van SV Langeberg in Brunssum, waar Heksenberg tijdelijk zijn thuiswedstrijden speelt. De reguliere competitiewedstrijd Heksenberg-Simpelveld gaat zondagmiddag wel gewoon door.
Elke dag het belangrijkste nieuws in je mail? Dat regelen we voor je. Klik hier.