De Japanse club Jubilo Iwata heeft de komst van doelman Alexei Koselev aangekondigd. Op Twitter laat de club, dat uitkomt op het tweede niveau, weten dat het contract ondertekend wordt na een medische test in Japan.
De keeper was lange tijd eerste keus in het team van Fortuna maar dat veranderde in oktober toen Yanick van Osch zijn plek overnam in het team.
Velthuizen
Toch komt het vertrek van Koselev op een onhandig moment. Eerste doelman Van Osch is nog herstellende van een blessure. En daarom werd afgelopen week de ervaren Piet Velthuizen aangetrokken. De 34-jarige doelman viel bij zijn debuut voor Fortuna Sittard halverwege de eerste helft uit met een hamstringblessure. En toen moest trainer Ultee tóch terugvallen op de Moldavische doelman.
Japan
Fortuna Sittard wil graag meewerken aan een transfer. Het contract van de 27-jarige doelman loopt namelijk komende zomer af en zo kan Fortuna toch nog de nodige tonnen bijschrijven. Voorlopig blijft Kosolev nog wel in Sittard. Japan zit vooralsnog in lockdown waardoor hij nog niet naar naar zijn nieuwe club kan afreizen.
【アレクセイ・コシェレフ選手が完全移籍加入内定】
— ジュビロ磐田 (@Jubiloiwata_YFC) March 1, 2021
フォルトナ・シッタート(オランダ)に所属しておりました、アレクセイ・コシェレフ選手がジュビロ磐田に完全移籍で加入することが内定しました。なお、来日メディカルチェック後、正式に契約締結となります。https://t.co/TxJnQYFHf5