André Rieu hervat tour met elf concerten in Amerika

Wereldberoemde violist André Rieu kan eindelijk weer doen wat hij het liefst doet: optreden met zijn Johan Strauss Orkest.
De Maastrichtenaar is onlangs aangekomen in Amerika waar hij de komende maand maar liefst elf optredens zal geven.
Las Vegas
André trapt zijn tour vrijdag af in Jacksonville, Florida, en eindigt in Tacoma, Washington. Ook zal hij nog een concert in het Canadese Vancouver geven. In de tussentijd bezoekt hij onder andere Orlando, Phoenix en Las Vegas.
Portugal
Begin december stond André na ruim anderhalf jaar voor het eerst weer op het podium. Toen gaf hij vier concerten in Lissabon. De violist heeft de afgelopen twee jaar tientallen concerten moet annuleren of verplaatsen vanwege de coronapandemie.