Mogelijk valt het doek voor het jaarlijkse schoolcabaret van het Stella Maris College in Valkenburg en Meerssen.
Het productieteam heeft te weinig mensen die de organisatie van het fameuze cabaret op zich willen nemen.
Halve eeuw
Al meer dan 50 jaar tonen scholieren onder leiding van professionals uit het vak hun acteer-, zang- en danskunsten. Hiermee is het cabaret van het Stella Maris College uitgegroeid tot een van de bekendste in de regio. In het verleden stonden onder andere Guus Meeuwis, Jochem ten Haaf en toenmalig docent Thei Dols op de planken van het schoolcabaret.
Geen vervangers
Vier van de zes leden van het productieteam houden er dit jaar mee op en vervangers zijn moeilijk te vinden. Het productieteam is daarom een petitie gestart om het personeel van de school te bewegen zich op te geven voor het productieteam.
Identiteit
"Het Stella Maris Cabaret is in Zuid-Limburg een begrip. Naast ouders en leerlingen komen jaarlijks veel oud-leerlingen naar de voorstelling," aldus Wien Bergmans, directeur van het Stella Maris College locatie Valkenburg. Volgens hem zou een stuk van de identiteit van de school verloren gaan als het cabaret ophoudt te bestaan.
Luister ook: Einde dreigt voor cabaret in Meerssen