Nog een week te gaan en dan is Chantal Janzen voor het eerst als presentatrice van het Songfestival te zien. Ze is met co-presentator Jan Smit al volop aan het oefenen.
Dat is te zien op een filmpje dat de zanger uit Volendam dinsdag op Instagram heeft gezet.
Favoriet
Begin december werd bekend dat de presentatrice uit Tegelen, Jan Smit en Edsilia Rombley het presentatietrio vormen voor het Eurovisie Songfestival in Rotterdam. De naam van Janzen werd al vaak genoemd als favoriet voor de presentatieklus van het Europese liedjesfestijn. Uiteindelijk heeft ze de felbegeerde klus te pakken.
Loting
De RTL-ster oefende dinsdag samen met zanger Jan Smit de aanstaande loting van het Songfestival. Dan wordt bepaald welke landen in welke halve finale acte de présence mogen geven. De halve finales zijn op 12 en 14 mei in Ahoy Rotterdam.
Olé
Een serieuze aangelegenheid, maar de presentatoren laten zien dat er ook ruimte is voor een geintje. "The next country is Spain", aldus Janzen. Jan Smit vult vervolgens in zijn beste Spaans aan: "España". De Tegelse showbizzster kan het dan niet laten om er nog 'olé' achter te zeggen.
De officiële loting is op 28 januari en wordt live uitgezonden op NPO 1.