Chantal Janzen is na haar zwangerschapsverlof weer volop aan het werk. En daar hoort ook een exclusief interview bij samen met haar man Marco Geeratz en de kids.
"Ik vind hem... de man der mannen. Dus dít is wat ze bedoelen, dacht ik. Dít is een man. Dít is verliefd." Zo vertelt de presentatrice in de nieuwste editie van haar blad &C.
Oppas Chantal
Het stel ontmoette elkaar op een Amsterdams terras. "Ik dacht, die ken ik, die knappe man. Als tiener heb ik ooit op zijn dochter gepast." Marco vertelt op zijn beurt: "Ze gaf me haar nummer en zei: bel een keer." Hoewel de twee allebei nog in een relatie zaten, gingen ze toch samen een hapje eten. Chantal: "Ja ik was verliefd, maar achteraf dacht ik wel: shit, het zal je man maar zijn. Hoe leuk."
Marco daarentegen sprong na de date een gat in de lucht, maar wilde niet meer met haar afspreken zolang hij nog een relatie had. Toen beide relaties over waren, gingen de deuren open en trok Chantal letterlijk aan de bel.
Thuishonk
Inmiddels hebben Chantal en Marco twee kinderen samen; de 9-jarige James en de pasgeboren Bobby. Marco had al drie kinderen uit een eerder huwelijk. Het stel wil hun allemaal een thuis geven. Chantal: "We willen onze kinderen het gevoel geven: dit is je basis, je thuishonk, je veilige haven, je liefdevolle omgeving. Ze hebben allemaal een sleutel en lopen in en uit."
Spaghetti-ritueel
Ondanks dat ze met z'n allen een knus nest zijn, kent het gezin geen verplichtingen. "Meestal eten we wel één keer per week echt met z'n allen en dan moet Marco spaghetti maken", vertelt Chantal. Waarop Marco reageert: "Ja, spaghetti is misschien wel ons ritueel."
Broodklipje
In het exclusieve interview druipt de zoetheid er bijna van af. Toch kan Chantal zich soms wel irriteren aan haar man. "Dat als hij zegt dat hij er om vijf uur is, hij er bijna nooit is. Niet dat ik op hem zit te wachten, maar...." "Maar omdat ik dan niet goed voor mezelf zorg, dat vind jij irritant", vult Marco haar aan. Marco kan zich op zijn beurt irriteren aan het feit dat "Chantal een knoop in de broodzak legt. Ik wil gewoon een klipje erop."
'Melk uit mijn tiet'
Het koppel sluit het interview af met hetgeen waar het leven volgens hen echt om draait. Marco: "Mocht alles wegvallen; mijn geld, de carrière van Chantal, die spullen die we hebben, dan weet ik dat dit overblijft. Jijzelf en de mensen die van je houden." "En om melk uit mijn tiet, als je het aan Bobby vraagt", sluit Chantal af.