De Maastrichtse modejournalist Cécile Narinx is nog steeds in de race voor de finale van de spelshow Wie is de Mol?.
De hoofdredactrice van Harper's Bazaar overleefde ook de vierde aflevering van het populaire programma. Politiewoordvoerster Ellie Lust moest het spel verlaten.
Penningmeester
Narinx werd in deze uitzending benoemd tot penningmeester van het gezelschap. Na een stemronde onder de kandidaten werd besloten dat zij het geld van de pot gaat beheren. Ze is daarmee de opvolger van presentator en mede-kandidaat Klaas van Kruistum.
'Schoenen met piskleur'
De kandidaten gingen bij de eerste opdracht de zee op in kajakken. In het water dreven kokers met geld. Cécile moest, zoals ze zelf zei, "waterschoenen aan met een afschuwelijke piskleur." Bij deze opdracht wist de groep 1000 euro te verzamelen.
Geld, jokers en vrijstellingen
Bij de tweede opdracht moesten de kandidaten door een steenmijn rennen met mandjes. De manden waren gevuld met geld, vrijstellingen en jokers. De kandidaten bepaalden zelf wat ze zouden pakken. Bij deze opdracht werd geen geld verdiend.
Rotswand
Bij het laatste spel beklommen de deelnemers een rotswand van lava om een kist naar beneden te halen. Narinx durfde dit niet aan. Haar mede-kandidaten wisten hierbij 1500 euro te verdienen.
Oja, wisten jullie dat het molboekje van @CecileNarinx in #widm een schaduwleven kent, mét kledingcredits? #tip https://t.co/lANB8hOHFX
— liesbeth staats (@liesbethstaats) 23 januari 2016
Is @CecileNarinx de Mol? Want zij bleef op de grond. Heeft ze hoogte vrees? #MolTalk #WIDM
— Wie is de Molloot (@WieIsDeMolloot) 23 januari 2016
Elke dag het belangrijkste nieuws in je mail?
Dat regelen we voor je. Klik hier.
Tijdelijke actie: meld je nu aan en ontvang vier weken lang de digitale krant gratis!