Burgemeesters Christine van Basten-Boddin (Beek), Rianne Donders (Roermond) en Jos Hessels (Echt-Susteren) waren dinsdagavond samen met tientallen andere collega's uit het land te zien in het Sinterklaasjournaal.
Zij riepen alle kinderen in hun eigen gemeente via een videogesprek met presentatrice Dieuwertje Blok op om tekeningen voor Sinterklaas te maken. De kans dat kinderen de goedheiligman zien in deze coronatijd is namelijk klein. Alle intochten zijn verboden.
Postcode
Kinderen kunnen hun tekening insturen via de website van het Sinterklaasjournaal. Als ze hun postcode invullen, zien ze daarna een videoboodschap van hun eigen burgemeester. Iedere burgemeester in Limburg lijkt mee te werken aan de ludieke actie.
Alle burgemeesters danken de kinderen voor het insturen van de tekening, stellen zichzelf even voor en zeggen dan tegen de kinderen dat zij hun tekening aan Sinterklaas gaan geven.