De Kwis neemt Moszkowicz en Hoes op de hak

Het televisieprogramma De Kwis heeft zaterdagavond Bram Moszkowicz en Onno Hoes op de hak genomen.
In een item over internethype Dubsmash richtten Niels van der Laan en Jeroen Woe hun pijlen op de twee mannen die in Limburg afgelopen week voor veel beroering zorgden.
Opspraak
Hoes kwam in opspraak nadat er privé-berichten over hem naar buiten kwamen. Dat gebeurde nadat de 20-jarige Robbie Hasselt gedeeltes uit gesprekken die hij met Hoes had via berichtenservice Whatsapp naar buiten bracht. Daarin waren onder meer fragmenten te zien uit de werk-agenda en de werkkamer van de burgemeester.
Gordon
Ook Bram Moszkowicz zorgde voor veel ophef. De voormalig advocaat dreigde zijn inboedel van de hand te moeten doen omdat hij een rekening aan een advocaat niet kon betalen. Uiteindelijk redde zanger Gorden de strafpleiter door de rekening voor hem te betalen.