Rijkswaterstaat neemt de A73 deze maand flink op de schop. De snelweg is in mei op meerdere plaatsen 's nachts of in het weekend dicht.
Check daarom deze maand voor vertrek je route.
Afritten
Komende week zijn meerdere af- en opritten van de A73 dicht vanwege onderhoudswerkzaamheden. Zo gaat bij Venlo de parallelweg dicht en ook rond Roermond zijn meerdere afritten in de avond en nacht afgesloten.
In het weekend van 17 tot 20 mei is de A73 bij Venlo in de avonduren dicht. Meerdere op- en afritten blijven dat weekend ook overdag niet toegankelijk voor het verkeer. Ter plaatste wordt het asfalt vervangen. Ook de A74 vanuit Duitsland is dan dicht.
Roermond
Een weekend later is de A73 bij Roermond aan de beurt. De snelweg is dan tussen knooppunt Het Vonderen en Linne dicht. Ook hier worden delen van het asfalt vervangen. Verkeer wordt ter plaatse omgeleid.
Niet alleen het Limburgse deel van de A73 gaat op de schop. Ook op het traject tussen Venray en Nijmegen zijn deze maand met enige regelmaat wegwerkzaamheden. Ook voor dit deel van de snelweg geldt dus, check voor vertrek je route.