De A2-tunnel in Maastricht is zaterdag namiddag in beide richtingen gesloten geweest vanwege een autobrand.
Tegen 17:25 uur werd het sein brand meester gegeven. De tunnels gaan weer open.
Geen gewonden
De brand ontstond rond 16:30 uur door nog onbekende oorzaak. Er is volgens de brandweer niemand gewond geraakt.
Afgesloten
De auto die in brand stond, reed door de tunnelbuis in noordelijke richting. Maar vanwege de veiligheid is de tunnel in beide richtingen afgesloten.
Evacuatie
Direct na de brand werd de tunnel geëvacueerd. Met luidsprekers werd omgeroepen dat mensen via de vluchtroutes te voet de tunnel moesten verlaten. De standaardprocedure is dan dat mensen hun auto laten staan.
File
Doordat de tunnel dicht was, ontstond er meteen een lange file. Tegen 17:15 uur kon het verkeer weer gaan rijden via de N2-tunnels. Inmiddels zijn de A2-tunnels ook weer open.

Het verkeer kan de Koning Willem-Alexandertunnel weer door via de #N2 tunnelbuizen. De #A2 tunnelbuizen zijn nog wel dicht door een autobrand.
— ANWBverkeer (@ANWBverkeer) 23 maart 2019
Brand meester, geen gewonden. Tunnel wordt weer vrij gegeven. Einde bericht
— Brandweer Z-Limburg (@brwzuidlimburg) 23 maart 2019