Politie neemt achtervolging over van Nederweertenaar

De politie heeft maandagmiddag een achtervolging afgemaakt die door een argwanende Nederweertenaar was begonnen.
De Nederweertenaar zag maandagmiddag iemand in een witte bestelbus voorzichtig rondrijden op het erf van zijn bedrijf aan de Booldersdijk, meldt Nederweert24.
Grote mond
De eigenaar vertrouwde het niet, stapte in de auto en reed hem achterna. Een stukje verderop wist hij de bestelwagen tot stilstand te dwingen, maar toen hij vroeg wat de bestuurder daarvan op het erf deed kreeg hij een grote mond.
Politie
Daarna reed de bestelbus weer verder, gevolgd door de Nederweertenaar die ondertussen de politie waarschuwde. Die namen op de A2 de achtervolging over, waarna ze de bestelbus bij Maarheeze aan de kant zetten. Daar controleerden ze de inzittenden en noteerden ze hun gegevens.
Omdat er in feite niks strafbaars is gebeurd, mochten de personen daarna weer vertrekken.